állásajánlataink

 várjuk a jelentkezőket

Sportpálya recepciós Kecskemét

Sportpálya klubházban felmerülő vegyes tevékenységek ellátására

örömmel várjuk olyan , önálló , kulturált megjelenésű, nyugdíjjas , diák vagy részmunkaidős személyek jelentkezését a következő feladatkörre,

azonnali belépéssel

Recepciós

klubház nyitása és zárása, felügyelete, tisztán tartása, pályafelügyelet szervezése és díjjak beszedése, büfé igények kiszolgálása, ezek napi adminisztrációja.

Munkaidő: naponta 15.00-21.00 ; hétvégén alternatív ügyeletben.

Fizetés: megegyezés szerint

jelentkezés: rövid önéletrajzzal: office@teninszklubkecskemet.hu

Gondnok részmunkaidőben

üzemeltetési egység részére keresünk határozott időtartamra sportpálya gondnokot 6 órás részmunkaidőben , akinek feladata a pályák és létesítmények napi karbantartása

Sportpálya gondnok

Kecskemét Teniszpálya

FELADATOK

  • pálya karbantartás , játékra alkalmas állapotban tartása
  • létesítmény és környezetének általános karbantartása
  • kiegészítő feladatok
  • munkaidő: 07.00-13.00 2018.oktober 30-ig.

KÖVETELMÉNYEK

átlagos fizikai erőnlét, technikai érzék

    ELŐNY JELENT

    • jártasság sport környezetben
    • nyugdíjjas, diák, szociális szövetkezet alkalmazott

    AMIT NYÚJTHATUNK : alapbér + jutattások

    A munkavégzés helye: Kecskemét , Olimpia utca 3 .

      Várjuk jelentkezését: office@teniszklubkecskemet.hu ,

      telefon: 0630 2488512